Neden E Promosyon Ajanda ve Ürünleri ?

2024’e özel rengarenk, çeşit çeşit modellerle yine sizlerleyiz. 2024 günlük ajanda, tarihsiz ajanda, tarihsiz defterlerimiz isme ve kişiye özel kalem setlerimiz stoklarda. Vip ahşap set modellerimiz, organizer ajanda modellerimiz,  vip kalem setlerimizde de oldukça çeşidimiz mevcut. İster kendinize, ister sevdiklerinize, ister şirketinize özel baskılı promosyon ürünleri ile yeni yıla girmek istiyorsanız hizmetinizdeyiz.

Günlük ajanda ve tarihli ajanda modellerimizde termo deri çoğunlukta kullandığımız materyaldir. Sayfa kenarları boyalı günlük ajanda modellerimiz, lastikli günlük ajanda modellerimiz, lastikli tarihsiz defterlerimiz, sert kapaklı günlük ajanda ve tarihsiz ajanda modellerimiz, dikişli ve mıknatıslı ajanda modellerimiz, gizli spiralli ajanda modellerimiz, spiralli lüks termo deri ajanda modellerimiz, pencere kesim promosyon ajanda modellerimiz ve promosyon ürünlerimiz mevcuttur. 2021’e özel birbirinden farklı yeni koleksiyonumuz oldukça çeşidi barındırmaktadır. Bu da size uygun seçim yapmanız için oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Aynı zamanda doğa dostu ürünlerde de çeşitli promosyon modellerimiz mevcuttur. Geri dönüşümlü defter ,geri dönüşümlü sekreterlik, geri dönüşümlü masa seti, geri dönüşümlü notluk, çevre dostu tohumlu kalem, geri dönüşümlü konferans çantası, geri dönüşümlü kraft defter, Kraft lastikli defter, Kraft yapışkanlı not defteri gibi birçok doğa dostu ürünlerimiz doğa severler için sizlerle…

Termo deri ajandalarımıza lazer baskı ile sevdiklerinizin ismine özel harika yılbaşı hediyeleri dağıtabilirsiniz. Eğer şirket sahibiyseniz, firmanıza özel logolu arzu ettiğiniz baskı ile istediğiniz adette , istediğiniz ürünle sizlerin hizmetindeyiz. Promosyon ürünleri arasında  tarihsiz ajandalar, reklamınızı en uzun süre tanıtan ürünlerden birisidir.

2024’e yeni başlangıçlarla girmek isteyenlere; en güzel anlarını ve duygularını paylaşmak isteyen herkes, kişiye özel ajanda, kişiye özel ajanda ve kişiye özel kalem çeşitlerimizden faydalanabilir.

e-promosyon’un renkli ürünleriyle renkli ve güzel bir yıl geçirmeniz dileğiyle …Mutlu yıllar dileriz… 2024 ajanda